Конкурс "Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області"

Конкурс проводиться у рамках імплементації проєкту «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні”.

Метою його проведення є розбудова молодіжної інфраструктури шляхом створення 15-ти молодіжних центрів комунальної форми власності у 15-ти громадах Львівської області, реалізується на території Львівської області, серед 73 територіальних громад.

Учасники конкурсу мають відповідати наступним критеріям: бути зареєстрованим молодіжним центром, який має розміщуватися та здійснювати свою діяльність на території однієї з 73-ох територіальних громад; має бути представленим командою, що складається з не менше 5 осіб віком від 16 до 35 років та 1 особа з команди має бути бути штатним працівником центру.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою. Для участі в конкурсі представники молодіжного центру у паперовому та електронному вигляді подають: 

  • правовстановлюючі документи – зареєстровані молодіжні центри, а представники інших центрів, котрі ще не зареєстровані юридично – гарантійний лист від голови територіальної громади про створення Комунального закладу «Молодіжний центр», а також у період до останнього дня прийому документів учасники Конкурсу зобов’язуються додати до заявки копію Рішення сесії депутатів місцевої ради про створення в громаді молодіжного центру комунальної форми власності.
  • заяву визначеного зразка (згідно з додатком 1 до цього Положення); 
  • розроблений проєкт центру з вказаною адресою, технічним планом приміщення та фотографіями його актуального стану; 
  • план діяльності центру на поточний рік; 
  • стратегію, у якій прописані основні цілі, цінності, напрями діяльності центру.

(Зразки документів, що потрібні для участі в Конкурсі, знайдете нижче)

Крім зазначених документів, представники МЦ можуть додатково подавати мотиваційний лист, резюме членів своєї команди, меморандуми про співпрацю з іншими молодіжними організаціями, державними установами чи міжнародними організаціями. За достовірність інформації, викладеної в поданих документах, відповідає учасник команди, який вказаний в заяві на участь в Конкурсі.

Максимально можливий обсяг фінансування одного молодіжного центру становить 420 000 грн. Ця сума коштів буде використана на ремонт молодіжного центру, його облаштування, шляхом закупівлі необхідного інвентарю та техніки, а також для проведення заходів.

Терміни проведення Конкурсу:

– від 28.02.2023 до 21.05.2023 – прийом заявок на участь в Конкурсі;
– 23.05.2023 – проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій учасниками Конкурсу;
– 26.05.2023 – оголошення результатів Конкурсу.

Конкурсні пропозиції приймаються з 28 лютого 2023 року до 21 травня 2023 року (включно) щоденно, крім суботи та неділі, з 9:00 до 18:00 год за адресою: м. Львів, вул. В.Винниченка 12, 2-ий поверх. Результати конкурсу будуть оголошені до 26 травня 2023 року (включно). 

Документи, важливі для участі в конкурсі: